Made in Germany
CZ SK
EUROBEN - krmivo pro psy  
Značka EUROBEN  
Kvalita Made in Germany

Pestré zdroje bílkovin

Naše receptury cíleně využívají biologickou pestrost různých zdrojů živočišných bílkovin. K výrobě krmiv EUROBEN se používají jak vysoce kvalitní bílá masa drůbeže a ryb, tak i vydatné červené maso přežvýkavců.
Výsledkem této smysluplné kombinace bílkovinných zdrojů jsou vyvážená kompletní krmiva, bohatá na velmi kvalitní proteiny a aminokyseliny. Optimalizovaný obsah energie a živin v jednotlivých krmivech poskytuje ideální výživu cílovým skupinám psů. Podáváním krmiv EUROBEN se zcela přirozenou cestou zabraňuje jednostrannému přísunu bílkovin a také nadbytečnému překrmování psů. Díky vysoké kvalitě surovin a finálních produktů, jsou krmiva EUROBEN velmi dobře stravitelná a také velmi chutná.

 

Kráva Jehně Drůbež Ryba Betaglukan Glukosamin Omega 3 & 6

 

Made in Germany
Vyrobeno v Německu firmou Interquell GmbH.

Domácí německé suroviny
Upřednostněny jsou vysoce kvalitní suroviny a přísady od bavorských farmářů.

Optimální stravitelnost
Garance té nejlepší možné stravitelnosti.

Vysoce kvalitní zdroje bílkovin
Proteiny pocházejí z jatečních zvířat určených k lidské spotřebě.

Bez sóje
Při výrobě krmiv zaručeně není použita sója.

Bez umělých aditiv
Při výrobě krmiv zaručeně nejsou použita žádná umělá barviva, aroma, příchutě a ani umělé konzervační látky.

Žádné pokusy na zvířatech, žádné GMO
Výrobce neprovádí žádné pokusy na zvířatech a nepoužívá žádné geneticky upravené suroviny.

Přísná kontrola kvality
Výrobky podléhají velmi přísným, nezávislým kontrolám a proto Vám garantují kvalitu na nejvyšší úrovni.
 

Krmiva EUROBEN jsou smysluplně doplněna o přídavky zdraví prospěšných živin, které cíleně zlepšují jejich nutriční vlastnosti a biologickou účinnost krmné dávky.

Betaglukan

Betaglukan
Dnes již obecně dobře známý přírodní stimulant celkové imunity organismu. Důležitý je zejména pro sportovní a pracovní psy, kteří jsou často vystavovaní intenzivní fyzické zátěži při práci nebo sportu a také velkému psychickému stresu.

Glukosamin

Glukosamin
Potřebná stavební složka všech pojivových tkání. Podpůrná kloubní výživa je důležitá k posílení pevnosti celého opěrného systému a podpoře pružnosti pohybového aparátu zejména u fyzicky velmi aktivních psů.

Omega-3 & Omega-6

Omega-3 & Omega-6
Životně nepostradatelné (esenciální) nenasycené mastné kyseliny jsou nezbytné pro zdravou kůži a srst u všech psů. Velmi důležité jsou však také pro posílení srdcocévního aparátu zejména u všech fyzicky aktivních psů.

Vitamíny

Vitamíny
Krmiva obsahují optimální přídavek všech nezbytných vitaminů. Výjimečné jsou zde však ryze přírodní extrakty z rostlinných olejů s vysokým obsahem tokoferolu (vitamin E). Ten je vysoce účinným antioxidantem, důležitým jak pro ochranu buněk před účinkem volných radikálů, tak i pro ryze přírodní stabilizaci krmiva.

Minerální látky

Minerální látky
Krmiva samozřejmě obsahují také přídavek všech potřebných makroprvků a mikroprvků (stopové prvky). Minerální látky jsou zde dodány v biologicky využitelné formě, která zaručuje optimální vstřebávání do organismu a minimální zátěž trávících orgánů.
 

Optimalizovaný obsah živin  Optimalizovaný obsah živin  

 

Pes není žádný vlk! Fyziologické procesy trávení jsou sice velmi podobné, ale potřeba energie u většiny domácích psů se zásadně liší od potřeb vlka. Vlk ve volné přírodě urazí denně vzdálenost až 50 km a proto je jeho potřeba energie mnohem vyšší než u domácího psa. Proto psy nemůžeme při krmení srovnávat s vlky, i když jsou masožravci jako vlci. Vlastně jen téměř jako vlci. Protože v procesu domestikace se u psů postupně významně zvýšila schopnost trávit škrob a rostlinnou složku potravy. Takže dnešní domácí psi jsou schopni mnohem lépe strávit potravu s vyšším cereálním podílem, který je logicky nezbytnou součástí průmyslově vyráběných krmiv.

Proto naše receptury dbají na:

  • přísun optimálního množství energie  - pouze tolik, kolik cílová skupina psů skutečně potřebuje
  • prevenci civilizačních nemocí, jako je obezita,  kloubní potíže, atd. - skrze střídmý obsah tuků a bílkovin
  • zaopatření, které odpovídá skutečným  potřebám - jednoduše skrze dávkování


Krmte zdravě, krmte rozumně!